Incentive - tylko dla korporacji? Wyjazdy integracyjne

Incentive - to nie dla każdego zrozumiałe określenie, które określa pewne działanie firmowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla pracowników, mających na celu lepsze poznanie zespołu, zmotywowanie do intensywniejszej pracy. Czyli to nic innego jak sławne wyjazdy integracyjne.
Najczęściej pojawiające się jest przekonanie, że takie wyjazdy motywacyjne organizowane są tylko przez wielkie korporacje i duże przedsiębiorstwa. A to kłamstwo! Przy minimalnym wysiłku można organizować incentive również w małej firmie dysponując niewielkim budżetem.

Wyjazdy integracyjne - jak zorganizować?

Incentive przeraża mocno właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Sądzą, że ta przyjemność wymaga ogromnych środków pieniężnych. Owszem, wyjazdy motywacyjne wymagają finansowania, ale nie musi to być pokaźna kwota. Można przecież planować bliskie imprezy motywacyjne, niekoniecznie do znanych miejsc. Wszystko jest kwestią pomysłowości.

Samodzielna organizacja czy zewnętrzna firma?

Sprawdź też

Wyjazd integracyjny – organizacja

Młode firmy chętnie organizują grupowe wyjazdy. To skuteczny sposób|skuteczna metoda na integrację zespołu i motywację do dalszej pracy. Organizacja firmowej wyprawy nie jest wcale prosta i wymaga całkiem sporej wiedzy.


Napisał: Hotel Mercure Kasprowy Karpacz
Incentive to technika, którą zainteresowało się mnóstwo firm oferujących obsługę firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Możemy wobec tego bez problemu zlecić zorganizowanie wyjazdu firmie zewnętrznej. Co trzeba zrobić, to wklepać w wyszukiwarkę odpowiednie zapytanie, np. „imprezy firmowe Wrocław” i dostaniemy rozległą listę serwisów, które wszystkim się zajmą. Odpowiednie tworzenie zapytań do Google'a pozwoli owocnie dostać najsolidniejsze firmy. Takie, które oferują incentive w kompleksowym zakresie. Nie tylko organizują imprezy motywacyjne (jak np. na narty: http://orlica.pl/narty/narty-czechy), ale i obsługa podróży służbowych jest dla nich chlebem powszednim.

Zlecając organizację naszego biznesowego eventu dobrej i sprawdzonej firmie mamy gwarancję, że dostaniemy w efekcie usługę na wysokim poziomie. A gdy nasi pracownicy będą się wyśmienicie bawić, mile spędzą czas we własnym gronie, zaproponujemy im ciekawą aktywność - na przykład skok ze spadochronem, czy paintball - wtedy będziemy liczyć na ich oddanie i motywację do pracy.Zintegrowany team jest kluczem do sukcesu. A incentive to metoda, która pozwoli nam to osiągnąć.
12-05-23 16:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.