Tenis ziemny okiem Polaka

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Z pewnością piłka, wbrew temu, że nasi piłkarze słabo pokazali się podczas Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To niszowa dziedzina, która została bardzo rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych występów były śledzone przez miliony rodaków. To znana tendencja, że sukcesy w danej dyscyplinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej publiczności. Podobnie sprawa wygląda w tenisie ziemnym.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Napisał: adidas
Źródło: adidas
Agnieszka Radwańska niedawno doszła aż do finału prestiżowego Wimbledonu, a w ogólnej klasyfikacji najlepszych tenisistek świata zdobyła wspaniałą drugą pozycję. Jej sukcesy spowodowały, że rodacy zainteresowali się tenisem. Ludzie z zadowoleniem oglądali ją w roli dzierżącej polską flagę w trakcie otwarcia Olimpiady w stolicy Zjednoczonego Królestwa. Polacy strasznie zasmucili się, gdy w złym stylu wypadła z turnieju olimpijskiego. Ogromne zaaferowanie dziedziną łączy się wprost z olbrzymimi wymaganiami, z tym jak widać jeszcze Agnieszka Radwańska sobie nie potrafi radzić. Ale to się bez wątpienia skończy, kiedy przywyknie do swojej popularności.

A popularność tenisa można sprawdzić patrząc na rosnące statystyki widowni jej występów, a również po formie rekreacji Polaków. Coraz więcej studentów trenuje w ramach wf tenis ziemny (akcesoria do tenisa na sport-shop.pl). Coraz częściej można napotkać w parkach obywateli ćwiczących na ogólnodostępnych kortach. Widoczną popularnością mogą pochwalić się hale, w których można opłacić kort na kilka setów. Wzrasta procent pubów, w których da się pooglądać tenis - (sprawdź te propozycje) live.


Sprawdź też

Jak właściwie wybrać akcesoria do gry w piłkę halową?

piłkarzyki
Źródło: http://www.vivafitness.pl/
Prawda jest taka, że jeżeli wchodzi w grę piłka halowa, na początku trzeba szczegółowo pomyśleć co jest dla nas niezbędne, aby mieć możliwość bez absolutnie żadnych problemów ogrywać swoich przeciwników... Na początku weźmy pod uwagę buty. To w zupełności normalne, że buty odgrywają sporą rolę. Przecież Polska to nie Brazylia, więc granie na bosaka nie jest w porządku. Choć to być może jakieś rozwiązanie - Brazylia to potęga piłkarska
.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.