Ekspres ciśnieniowy lepszy od przelewowego

ekspres ciśnieniowy
Napisał: Presso
Źródło: www.SmakProstoty.pl
Ciśnieniowy ekspres to hit na rynku sprzętu AGD. Nic w tym dziwnego. Każdy, kto poznał smak kawy z takiego ekspresu, wie, jaka jest przepaść między kawą z ekspresu przelewowego, a taką z ekspresu ciśnieniowego. Jeśli chcesz kupić jeden z nich koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Choć duża część produktów z półki pt. ekspresy ciśnieniowe to solidnie wykonane urządzenia, warto pokusić się ich analizę porównawczą. Większe znaczenie ma bowiem technologia wykorzystywana przy produkcji, niż jego wygląd. Dokonując wyboru sprzętu warto pomyśleć o ekspresach renomowanych firm. Jedną z nich jest Bugatti.

Ekspres ciśnieniowy bugatti – nowoczesność i jakość
Ekspres Bugatti to nietuzinkowy sprzęt, w którym urzekający design połączony jest z dobrą jakością. Pompa, która czasami ulega uszkodzeniu w innych ekspresach, tutaj funkcjonuje latami i bez zarzutów. Ekspresy ciśnieniowe Bugatti gwarantują długą żywotność, dzięki czemu jego koszt stanowi inwestycję a nie wydatek. Innowacyjny młynek, sterowanie elektroniczne, wyświetlacz LED to tylko niewielka część niespodzianek, jakie kryje w sobie to cacko.

Ekspres ciśnieniowy bugatti – wysoka klasa parzenia
Sprzęt, jakim jest ekspres ciśnieniowy Bugatti, charakteryzuje się stylowym designer, dzięki czemu dobrze komponuje się z modnym współcześnie wystrojem kuchni. Jego poszczególne części wykonane są z odlewu aluminiowego i wysokiej jakości stali nierdzewnej. Ponadto ekspresy ciśnieniowe Bugatti robią kawę w czasie krótszym, niż jedna minuta. jest również możliwość zaparzania dwóch filiżanek naraz. Nie trzeba się też ograniczać co do kategorii kawy. Ekspresy ciśnieniowe Bugatti przygotowują zarówno kawę sypaną, jak i taką z saszetki.

Ekspres ciśnieniowy bugatti – wszystko, na co masz ochotę
Dla miłośników cafe latte firma Bugatti przygotowała niespodziankę. Wyprodukowała ekspres mający dyszę pary do spieniania mleka. Świetna wiadomość jest także dla sympatyków gorącego espresso. Stalowa płyta daje możliwość podgrzania pustej filiżanki,przed zaparzeniem w niej kawy. Ekspresy ciśnieniowe Bugatti to nieodłączny komponent nowoczesnej kuchni i dobry prezent dla koneserów dobrego smaku oraz przepełnionych aromatem poranków.
Źródło: www.SmakProstoty.pl
Napisał: A.T.
13-02-05 10:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.