Najbardziej popularne suplementy

Ścieżka do wymarzonej sylwetki to w zasadzie trzy istotne składniki. Primo, właściwe menu. Nie należy lekce sobie ważyć istoty zdrowego jedzenia. Jeśli twoim marzeniem jest zwiększenie muskulatury, musisz jeść ponad bilans kaloryczny. Osoby, które się odchudzają, powinny wcinać poniżej rachunku dziennego. Menu ćwiczącego musi zawierać białko, nienasycone tłuszcze i wolno przyswajalne cukry.
suplementy diety
Napisał: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Dalej, właściwy trening. W Internecie znajduje się sporo portali tematycznych, gdzie każdy znajdzie efektywny plan ćwiczeń, przystosowany do dążenia. Trzeba pamiętać, że rozkład treningu musi być przekształcany raz na pewien czas.

No i po trzecie w końcu, siódme poty na siłowni muszą być wspomagane przez przydatne suplementy diety, takie jak chociażby hi tec bcaa ( szukasz odżywek ? - tu). Poniżej opisujemy 3 najpopularniejsze wspomagacze treningowe.

Bcaa liquid to ważny typ aminokwasów, czyli związków, z których skonstruowane są białka.
Astaksantyna w kapsułkach
Napisał: http://sxc,hu
Źródło: http://sxc,hu
To powoduje, że znajdziesz je w każdym pożywieniu zawierającym ten budulec, takim jak np. mięso kurczaka. Ale warto spożywać je dodatkowo, w formie proszku lub pigułek. Genialnie wspierają regenerację i budowanie muskulatury. Najlepiej je łykać zaraz po treningu siłowym, ponieważ wtedy są najbardziej efektywnie użyte, a nasz organizm najbardziej ich potrzebuje.

Creatine (kreatyna) to związek, który mocno pobudza budowanie mięśni. Jest dostępny w wielu różnorakich sprzężeniach chemicznych. Najstarszą i najmniej kosztowną odmianą creatine jest monowodzian, do kupienia w zasadzie w każdym sklepie z suplementami.
Algi w tabletkach
Napisał: Vitana
Źródło: Vitana
Podobnie jak w wypadku bcaa, creatine dostępna jest w formie proszku bądź pigułek.

Sprawdź też

Klasyka muzyki

beatles
Napisał: stuart bagnall
Źródło: http://www.flickr.com
Muzyka pełni olbrzymią funkcję w naszym codziennym funkcjonowaniu i towarzyszy człowiekowi od początków istnienia. Była zarówno sposobem na miłe spędzenie czasu, jak i wielką sztuką. W XX wieku, dzięki pojawieniu się takich urządzeń jak radio oraz nośników muzyki, takich jak płyty, a później kasety magnetofonowe, muzyka stała się dostępna dla wszystkich ludzi. Zaczęły się również kształtować gusta muzyczne, a popularni twórcy mogli liczyć na grupy oddanych fanów, którzy na koncertach śpiewali wszystkie piosenki z pamięci.


Tribulus terrestris to roślina, z której wyciąg cechuje się wpływem pobudzającym produkcję testosteronu. Jak powszechnie wiadomo, ten hormon jest kluczowy przy robieniu masy mięśniowej, dobrze jest więc podnosić jego stężenie metodą naturalną. Tribulus zaleca się zwłaszcza osobom, które skończyły minimum 30 lat, ponieważ wtedy produkcja testosteronu zaczyna spadać. Dwudziestolatkowie nie powinni go brać, jest to bezcelowe.
17-10-23 00:00
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.