Piłka nożna w internecie

piłka nożna
Napisał: ;/
Źródło: http://www.flickr.com
Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym globie. Dlatego istnieje Footballblog.pl. To genialne połączenie bloga wraz z serwisem o tematyce sportowej. Otwarte komentarze, refleksje po meczach, wyniki przedstawiane na żywo, profesjonalne relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.

Ligi zagraniczne, Ekstraklasa, reprezentacja Polski. Ciekawie przygotowane informacje, porady eksperta, skróty filmowe z najlepszymi odcinkami spotkań. Gole Ekstraklasy, gole z meczów międzynarodowych i lig zagranicznych, a także filmiki z genialnymi i zaskakującymi golami.

Sprawdź też

Dobre buty piłkarskie

piłka nożna
Napisał: Pete Nowakowski
Źródło: http://www.flickr.com
Mundial 2014. Ten dzień na zawsze wpisze się w pamięć kibiców piłki nożnej. 8 lipca, reprezentacja Niemiec w 18 minut „zapakowała” Brazylijczykom 5 goli. Julio Cezar zdołał wyjąć piłkę z bramki 4 razy w ciągu 6 minut... Wreszcie po ciężkich 90 minutach skończyła się gehenna Brazylii. Czy znajdą się w finale? Różne głosy się pojawiają, jednak w piłce nożnej cuda się zdarzają... I właśnie to jest w niej najbardziej emocjonujące. Z racji tego, że na boisku nie ujrzymy nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każdy mecz to dla nas wielka zagadka i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.


W portalu jest też miejsce przeznaczone na historię piłki nożnej oraz historię piłki w naszym kraju. Miłośnicy ciekawostek znajdą informacje o różnych odmianach futbolu, instytucjach piłkarskich. Znajdą futbolowe historie oraz życiorysy najlepszych zawodników na świecie.

Serwis komentuje wszystkie mistrzostwa świata w piłce nożnej, mistrzostwa Europy w piłce nożnej oraz europejskie puchary. Internauci znajdą tu także informacje o FIFA, UEFA, PZPN i innych instytucjach zajmujących się piłką nożną z całego globu. Blog to też przepisy gry w piłkę nożną, amatorskie granie oraz piłkarski słownik. Z niepohamowaną przyjemnością przedstawiamy najpiękniejsze i najseksowniejsze WAGs, czyli kobiety i sympatie piłkarzy. Kobiety piłkarzy to również temat mocno związany z (więcej na http://www.sportsevents.pl/futbol/wyjazdy-na-mecze-fc-barcelona/) nożną.

W cyklach serwisu można spotkać między innymi "Opowieści Króla Kibiców", czyli niesamowitego Andrzeja "Bobo" Bobowskiego. Blog stara się toczyć bój o lepszą piłkę nożną - dlatego twórcy uruchomili kilka akcji, np. "Dobra strona kibola" czy "Kamery na boiska!". Każdy polski klub Ekstraklasy posiada swoją podstronę z informacjami i ciekawostkami.

Witryna to również swoboda myśli i komentarzy. Każdy użytkownik może tutaj napisać swój własny tekst czy też skomentować publikację innego użytkownika. Można również wziąć udział w którejś z licznych sond oraz ankiet, jakich nie brakuje na tym serwisie. Autorzy kibicują rzecz jasna reprezentacji Polski, choć nie ukrywają sympatii do wszystkich drużyn i reprezentacji.

Priorytetem bloga jest popularyzacja swobodnego oraz nieskrępowanego kibicowania, myślenia o piłce kopanej. Twórcy piętnuje wszystkie przejawy nieodpowiedniego zachowania na trybunach i boiskach, ksenofobię i nietolerancję.

"Piłka jest okrągła... więc o piłce piszemy na okrągło."
Napisał: B.S.
17-06-24 19:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.