Hurtownie owoców w Polsce

Sezon letni w rozkwicie, a to znaczy, że można rzucić się w wir robienia przetworów. To dowiedzione - żaden kupny dżem nie jest pyszny tak jak własnoręcznie przygotowany. Konfitury, musy owocowe, warzywa w zalewie, zawsze idealne małosolne albo kiszone ogórki - niebo w gębie. By rozpocząć domową produkcję pyszności trzeba najpierw kupić produkty. Jest wiele opcji. Można pojechać na pobliski bazarek, możemy kupić owoce bezpośrednio u sadownika, ale najprostsze rozwiązanie to owoce warzywa hurt.
Jabłka
Napisał: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu


Mamy tam do wyboru wszystkie dostępne owoce i wiele ich odmian. W wielu takich hurtowniach wcale nie trzeba kupować wielkiego kontenera owoców. Hurtownicy zwykle idą na rękę także klientom detalicznym, którzy chcą kupić tylko trochę więcej produktów niż zazwyczaj. Możemy więc kupić kilkanaście kilogramów truskawek bez większych.

W tej chwili najpełniej rozwinięta jest sprzedaż jabłek. W Polsce są zdecydowanie najwyższej jakości jabłka i jest ich tyle odmian, że znajdziemy idealne dla naszych potrzeb. Oczywistym jest, że inne są dobre na kompot, inne na mus, jeszcze inne do gotowania w słodkiej zalewie. Dobry sprzedawca na pewno nam podpowie w tej materii.

Jeżeli nie wiemy, gdzie znaleźć hurtownię owoców, z pomocą na pewno przyjdzie nam internet. Trzeba tylko w wyszukiwarkę wpisać właściwie sformułowane hasło. Na przykład producent owocow. W rezultacie otrzymamy długą listę firm zajmujących się handlem darami natury. Można też wpisać producent jabłek Polska i dodać do tego hasła miejscowość, która nas interesuje - w ten sposób ograniczymy pole poszukiwań do niedalekiej okolicy. Używajmy gorącej pory roku i przygotowujmy zaprawy, bo nie istnieje nic lepszego niż słodkie owocowe konfitury na świeżo upieczonym, chrupiącym pieczywie w mroźny wieczór. Wówczas na pewno docenimy trud włożony w przygotowanie tych pyszności.
Napisał: G.S.
12-10-25 11:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.