W jaki sposób samemu wyjechać na wyścig formuły 1?

Obowiązek fanów formuły

Wszyscy fani formuły marzą o tym, aby obejrzeć zawody na żywo oraz przeżyć niezwykłe emocje. Wyjazdy na formułę 1 nie często aranżowane są przez biura podróży i właśnie z tego względu chcemy podpowiedzieć w jakiś sposób zaaranżować taki wyjazd samemu.


Co, gdzie, jak


formuła2
Źródło: fanpop.com
W stosunku do tego gdzie chcemy pojechać na wyścig. Można kibicować kilku stajniom. Takie wyjazdy na pewno różnią się od siebie ceną. Jednak najważniejsza jest decyzja. Kolejnym etapem musi być dobór wyścigów, na które mamy zamiar pojechać. Musimy uważać na wyścigi miejskie lub torowe. Jeżeli ten etapy będziemy mieć za sobą ważne jest, aby zarezerwować bilet lotniczy. Nie zapominajmy, że im bliżej do daty wyścigu tym może być problem z dostępnością wolnych miejsc. Pamiętajmy także o bezpieczeństwie, zapisując miejsce zamieszkania oraz numery telefonu najbliższym. W razie wypadku mamy prawdopodobieństwo, że szybciej się odnajdziemy.


Ile kosztuje organizacja takiej podróży


Koszty wyjazdu są bardzo zróżnicowane w stosunku do rodzaju wyścigu oraz tego czy odbywa się on blisko czy dalej za granicą. Bilety na f1 naprawdę mogą być dla nas niedostępne. Z pomocą wychodzą nam organizacje, które są partnerami z dystrybutorami biletów. Na skutek tego np. bilety na formułę 1 są możliwe do zakupienia. koszt biletów na samolot jest uzależniona od pewnych czynników. Rezerwujmy lot o wiele wcześniej, pozwoli to na zagospodarowanie pewnej kwoty. To samo zróbmy z noclegiem. Mamy do wyboru hostele i hotele. Pierwsza opcja jest mniej kosztowną, ale wygodną opcją nocowania. Jeśli mamy zamiar jeszcze bardziej zmniejszyć lub zwyczajnie nie lubimy wybierać się w podróż w pojedynkę na różnych forach internetowych znajdziemy osoby interesujące się tą samą wyprawą co my. Za sprawą tego mamy możliwość poznania osoby interesujące się tą samą drużyną oraz poszerzymy swoje znajomości. Taka propozycja daje nam możliwość cieszenia się zwycięstwem swojego teamu wraz z innymi kibicami. A nasze marzenie w końcu zostanie spełnione.
Źródło: Sport Travel
Napisał: Alexander Osang
13-01-29 13:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.