Kupujemy kamerę HD dla aktywnych

Szaleństwa na desce – zimą i latem – każdy może zapamiętać na filmie. Nowatorskie możliwości są bardzo duże, a za stosunkowo nieduże pieniądze łatwo można zdobyć całkiem fachowy sprzęt.

Kupując kamerę, zwykle trzeba oznaczyć jej cel. Jeśli uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, powinniśmy jej szukać wśród konkretnych modeli. Naturalnie cena jest zwykle konkretną przeszkodą, jednak w tym wypadku też decydujemy, jak profesjonalny sprzęt kupujemy. Kamera do robienia specyficznego portfolio narciarskich osiągnięć powinna być naturalnie lepsza niż taka, która ma służyć jedynie pamiątkom z wypadów w góry. Istotne jest to, gdzie mamy w planach pokazywać filmy. Do internetu bez problemu wystarczają kamery SD, jednak zwykle HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.


Kamery dla narciarzy, rowerzystów...

Kamery sportowe są niewielkie i poręczne, z reguły można wybierać wodoodporne modele. Nie ukrywajmy, że trzeba je dobrać do rodzaju dyscypliny sportowej. Inną kamerę wybiorą rolkarze, a inną rowerzyści. Kamera mocuje się do kasku, w czasie górskich slalomów z całą pewnością musi być trwała.

Sport-shop.pl - sklep sportowy
Źródło: Sport-shop.pl
Oczywiście sposób mocowania ma tu niemałe znaczenie, dlatego że kamery narciarskie np. można przypiąć do okularów. Do sportów samochodowych i motorowych świetnym sprzętem może okazać się kamera GoPro HD HERO2, jednak na longboard wybierzemy już coś zdecydowanie innego. Sportowe sprzęty do filmowania są odporne na wszystkie wstrząsy, można wybrać te szerokokątne – odpowiednie do rozległych ujęć. Oferta jest rzeczywiście duża.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.