Najpopularniejsze przyrządy do ćwiczenia w domu

Jeśli postawiłeś na dbanie o tężyznę fizyczną i regularnie chodzisz na siłownię, z pewnością drażni cię tam kilka rzeczy. Zazwyczaj sala jest pełna i ćwiczący zajmują sprzęt, przez co musisz czekać sporo na swoją kolej. Czasami na siłowni znajdziesz stanowisk, takich jak na przykład orbiterek, przez co nie można wykonywać danych ćwiczeń.
Napisał: Sport-shop.pl
Często menager siłowni serwuje trenującym telewizję z muzyką, co każdemu, kto wykazuje nieco zmysłu muzycznego będzie psuć koncentrację i zmuszać do noszenia słuchawek. Poza tym niektóre siłownie posiadają nieprzyjazne ceny, więc lata częstych treningów mogą wiele kosztować.

Remedium na te wszystkie bolączki może być zbudowanie zacisznej siłowni w mieszkaniu. Jeżeli dysponujesz metrażem oraz kasą, możesz już nie myśleć o zatłoczonej sali i wygodnie ćwiczyć w mieszkaniu Przedstawiamy parę rzeczy, które trzeba nabyć:

Napisał: iStock.com
- bieżnie (niedrogie bieżnie elektryczne) – użyteczna maszyna, kiedy na dworze zima, a ty boisz się przeziębienia, a równocześnie pragniesz utrzymać formę. Warto zdobyć bieżnię, która ma dużo ciekawych programów, takich jak choćby pozorowanie biegu pod górę. Tą drogą poczujesz się, jakbyś biegał na dworze. Wiele funkcji może też ułatwić zaliczanie cieżkich treningów odchudzających, takich jak HIIT.

- innym pomysłem na trening może być rower stacjonarny (kup rowerek treningowy w o2market). Jeśli w letnie dni praktykujesz kolarstwo, zakup roweru treningowego do domu jest konieczne, by podrasować wytrzymałość
.

Sprawdź też

Metody na wyposażenie siłowni

rower
Źródło: Sport-shop.pl
Masz trochę miejsca na zbyciu? Dbasz o swoją kondycję i często trenujesz? Nie lubisz zatłoczonych sal na siłowni? Wkurzasz się, kiedy tam, gdzie chodzisz wszystkie bieżnie są w użytku? Pragniesz oszczędzić trochę kasy? Jeżeli powiedziałeś „tak” na wszystkie te sprawy, wyjściem dla ciebie jest postawienie własnej siłowni w mieszkaniu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.