Dobre buty piłkarskie

Mundial 2014. Ten dzień na zawsze wpisze się w pamięć kibiców piłki nożnej. 8 lipca, reprezentacja Niemiec w 18 minut „zapakowała” Brazylijczykom 5 goli. Julio Cezar zdążył wyjąć piłkę z bramki 4 razy w ciągu 6 minut... W końcu po ciężkich 90 minutach skończyła się gehenna Brazylii. Czy znajdą się w finale? Różne głosy się pojawiają, jednak w piłce wszystko się może zdarzyć... I właśnie to jest w niej najpiękniejsze. Na skutek tego, że na murawie nie będzie nam dane zobaczyć nigdy identycznych, powtarzających się akcji – każde ze spotkań to dla nas wielka niewiadoma i rodzaj swoistego spektaklu.


korki adidas
Napisał: Sascha Erni, .rb
Źródło: http://www.flickr.com
Poza tym, futbol to w Polsce cały czas sport narodowy. Polscy fani piłki nożnej w krótkim czasie wybaczają naszej reprezentacji ich wpadki, nadal wiernie kibicując swej drużynie. A w przerwach nie próżnują i zdarza się, że sami wbiegają na boiska. Wiejskie, miejskie i Orliki. Bo piłka nożna to nie wyłącznie zdobywane gole, lecz zdrowa rywalizacja.Atmosfera we wspomnianych klubach miejskich czy też na wsiach sprzyja spotkaniom i integracji między mieszkańcami.Jeśli chcemy zacząć grać, nie potrzebujemy wielkich pieniędzy na sprzęt czy warsztaty. Dobrze widziane są dobre buty i chęci. A buty są sprawą priorytetową, i to nie tylko ze względu na wygodę, ochronę i bezpieczeństwo stóp. Rodzaj butów, ich wygląd oraz tworzywo z którego powstały ma istotne odbicie na jakości naszej gry. odpowiednio dostosowane do stopy obuwie ułatwi poruszanie się na boisku w konsekwencji czego poprawi precyzję podań i uderzeń. Buty muszą więc być ponad wszystko wygodne.

buty adidas
Napisał: Sunil Soundarapandian
Źródło: http://www.flickr.com
Tajemnica sukcesu reprezentacji Niemiec? Oczywiście, długie godziny treningów poza tym r-gol.com, które poniosły ich do zwycięstwa. Jeżeli więc zależy nam na podobnych wynikach, powinniśmy zainteresować się „brazylijską kolekcją”. Adidas wypuścił niedawno kolekcję Samba Copa Mundial – unikalną stylizację butów z kolorowej linii Samba, której premiera odbyła się pod koniec ubiegłego roku. Została ona połączona z kultową serią Copa Mundial – najlepiej sprzedającymi się butami piłkarskimi w historii. Zaprojektowane w 1982 roku, cały czas cieszą się opinią najczęściej kupowanych butów piłkarskich, zaś od tego czasu sprzedało się ponad 10 milionów par.
14-07-21 12:30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.