Radia podtynkowe – praktyczny sprzęt dla każdego

W dzisiejszych czasach projektowanie wnętrz opiera się na kilku wybranych zagadnieniach, wśród których obowiązkowo należy podkreślić troskę o efekt wizualny, praktyczność i bezpieczeństwo. Świat wciąż zdumiewa następnymi, nieszablonowymi propozycjami, również z obszaru elektroniki.

Radio podtynkowe
Źródło: meble.pl
Choć radia podtynkowe nie są jeszcze bardzo rozpowszechnione, z każdym rokiem zdobywają coraz lepszą opinię wśród konsumentów. Radia tego rodzaju posiadają bardzo dużo zalet. Przede wszystkim, jest to pomysłowe rozwiązanie do niewielkiego mieszkania. Tak zwane mieszkania kompaktowe stanowią znaczną część wszystkich nowych inwestycji mieszkaniowych.

W małym pomieszczeniu niełatwo jest przeznaczyć miejsce na wszystkie akcesoria codziennego użytku. Radio wbudowane w ścianę nie dość, że nie zajmuje niepotrzebnie miejsca, to jeszcze prezentuje się bardzo atrakcyjnie i jest proste w użytkowaniu.

Warto jednak zauważyć, iż radia podtynkowe są świetne nie tylko do małych mieszkań. W każdym współczesnym domu warto zainstalować tego typu sprzęt, który doskonale sprawdzi się np. w toalecie, gdzie zwykłego nadajnika nie umieścimy ze względów bezpieczeństwa. Sporo osób decyduje się też na ulokowanie radia na ścianie za łóżkiem – dzięki temu można na koniec dnia posłuchać relaksującej muzyki, a żeby zgasić urządzenie, nie trzeba wstawać z łóżka.

Sprawdź też

Jeżeli twój odkurzacz się zepsuje, nie wymieniaj go na nowy, sprawdź czy możesz kupić zapasowe części

odkurzacz
Napisał: Martin Abegglen
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzęt AGD bywa ważniejszym wyposażeniem każdego domu. Pomaga usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków, w tym przygotowywanie posiłków oraz utrzymanie wnętrz w porządku. Przy wyborze tego typu sprzętu należy decydować się na przedmioty wysokiej klasy, jak choćby firma Bosch, gdyż posiadają one dłuższą żywotność oraz doskonale wykonują swoje zadania.


Ponadto takie radia zwykle mają wbudowaną funkcję budzika, więc tym bardziej nadają się jako część wyposażenia sypialni. Atutem radia podtynkowego jest prostota jego montażu. Aby móc cieszyć się z takiego nowoczesnego urządzenia, wcale nie trzeba przeprowadzać karkołomnych prac instalacyjnych. Sprzedawcy podkreślają, że nie należy także bać się o jakość dźwięku.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.