Kamera
drony
Napisał: Raghavendra Bhat
Źródło: http://www.flickr.com

Dji phantom 4 może się podobać

Drony cieszą się wielkim zainteresowaniem

Powinniśmy sobie wydawać sprawę z tego, że dużo znaczniejszym zainteresowaniem radują się drony, co spowoduje, że okazują się być one wykorzystywane nie tylko przez ekspertów w przeróżnych dziedzinach, ale też przez zwykłych ludzi. To właśnie spowoduje, że robią się one znacznie ciekawsze, a jednocześnie okazują się być bardzo łatwe w obsłudze.

Kupujemy kamerę HD dla aktywnych

Szaleństwa na desce – te zimowe i letnie – można uwiecznić na filmie. Nowatorskie możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze możemy nabyć całkiem profesjonalny sprzęt.

Wybierając kamerę, zawsze trzeba wybrać jej cel. Jeżeli uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, trzeba szukać wśród konkretnych modeli. Wiadomo, że cena jest zazwyczaj typową barierą, ale tutaj też trzeba określić, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do tworzenia specyficznego portfolio sportowych wyczynów powinna być naturalnie sprawniejsza niż taka, która ma służyć jedynie dokumentowaniu wyjazdów z przyjaciółmi. Ważne jest to, gdzie mamy w planach zamieszczać filmiki. Do internetu bez problemu wystarczą kamery SD, jednak zwykle HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.