Żywność
owoce
Napisał: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Żywność ekologiczna jest w Europie ,jak i na całym świecie coraz to bardziej ceniona. Dosłownie szturmuje ona co niektóre sieci marketów. Jest w stanie ona w nadzwyczaj niedalekiej przyszłości wyznaczyć zasady zdrowego odżywiania się w rozwiniętym społeczeństwie. Staje się ona niezwykłą alternatywą dla mniej zdrowych produktów. Pełnowartościowe pomidory bez pestycydów czy jabłka pozbawione chemii to jednak owoce w dzisiejszych czasach stosunkowo za rzadko spotykane produkty w sklepach w wielu polskich miastach.
eko
Napisał: kuchenkainternetowa
Źródło: http://www.flickr.com

Produkty ekologiczne w Internecie

Żywność ekologiczna zdobywa coraz większą popularność. Nie jest jeszcze obecna we wszystkich sklepach, ale szybko zajmuje w nich należną jej pozycję. Staje się z dnia na dzień dobrą alternatywą dla mniej zdrowych produktów. Smakowite pomidory bez pestycydów czy gruszki pozbawione chemii towary to w dzisiejszych czasach stosunkowo rzadko dostępne w sklepach, które można zawsze odwiedzić. Możliwość nabycia takich produktów daje jednak internet.
warzywa
Napisał: Javier Ignacio Acuña Ditzel
Źródło: http://www.flickr.com

Wyroby zdrowe

obecnie coraz większa liczba osób kładzie nacisk na to, jakie wyroby żywnościowe nabywa. Dużo większy nacisk niż kiedyś kładzie się na wartości zdrowotne produktu, a nie jedynie na jego walory smakowe czy wygląd. Takie warunki spełnia tak zwana żywność ekologiczna. Tym określeniem nazywa się wszelkiego typu produkty otrzymane sposobami naturalnymi w rolnictwie.
warzywa
Napisał: Jennifer C.
Źródło: http://www.flickr.com

dlaczego warto kupować żywność ekologiczną

Żywność ekologiczna może w bliskiej przyszłości wyznaczyć trendy zdrowego odżywiania się w rozwiniętym społeczeństwie. Smakowite pomidory bez pestycydów czy jabłka pozbawione chemii to jednak owoce w dzisiejszych czasach zdecydowanie rzadko dostępne na rynku. W czasach zagonienia i lawinowego szukania oszczędności kosztów produkcji sporo owoców i warzyw gubi własne aromaty.
warzywa ekologiczne
Napisał: Paul Pitman
Źródło: http://www.flickr.com

Sklepy ze zdrowym jedzeniem

Jesteś tym, co jesz – tak powiada stare przysłowie. Jesteś zdrowym człowiekiem, gdyż jesz zdrową żywność. A co w dzisiejszych czasach, znaczy to sformułowanie? Zdrowa żywność to wszelakiego typu produkty naturalne i ekologiczne, nieskażone chemią spożywczą i niezmodyfikowane genetycznie. Ich przygotowywanie i wytwarzanie opiera się w głównej mierze na naturalnych mechanizmach chemicznych, takie jak fermentacja oraz wykorzystuje się naturalne produkty, jak przykładowo żywe kultury bakterii. Do upraw warzyw ekologicznych stosuje się wyłącznie naturalnych nawozów.
Ekoj
Źródło: ekoj.pl

Moda na ekologiczną żywność

Polacy nareszcie przyjrzeli się temu, co jedzą. Zaczęli krzywić się na niezdrowe dodatki i wymagają jakości. Bio żywność przestaje być przesadą i pojawia się na stołach. Sklepy, które sprzedają produkty ekologiczne łączą się często z dużymi i niewytłumaczalnymi cenami.
Napisał: Comes S.A.

Zakupy coraz częściej w Internecie

Nie ukrywajmy, że jesteśmy społeczeństwem on-line. Pracujemy dzięki Sieci, rozmawiamy z bliskimi na odległość i w dodatku żywnośćzakupy spożywcze zamawiamy na dowóz. Ułatwienie życia i oszczędność czasu spowodowały, że również biznes biznesmeni spróbowali wynieść się do Internetu i zaprezentować kuszącą i barwną ofertę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.