Śnieg
koń
Źródło: morguefile.com

Jazda konna - fantastyczne hobby

Jazda na koniach kiedyś będąca sportem wybranych lub traktowana jako forma transportu, obecnie dostępna dla każdego, przechodzi swój rozkwit w w branży rekreacyjnej, jak też zdrowotnej. Funkcjonując w napięciu i tłoku, zapomina się jak ważny dla człowieka jest kontakt z naturą. Jazda konna jest nie tylko cudownym sportem poprawiającym kondycję i sylwetkę, ale też jest metodą na odpoczywanie i odcięcie od szarawej rzeczywistości.
Napisał: www.sxc.hu

Zimą szczególnie należy dbać o swoje zdrowie.

Kiedy za oknem pada śnieg a temperatura spada poniżej zera, bardzo łatwo złapać przeziębienie lub nabawić się grypy. Włączamy centralne ogrzewanie, aby ogrzewać nasze mieszkania, a działanie ciepłego powietrza powoduje często wysuszanie skóry, włosów, problemy z drogami oddechowymi i krążeniem. Tak jak dla ludzi, jest również szkodliwe dla zwierząt i roślin. Aby ustrzec się przed skutkami sezonu grzewczego warto wcześniej pomyśleć o odpowiedniej wilgotności powietrza. Bardzo częstymi sposobami jest wieszanie na kaloryferach mokrych ręczników lub mocowanie na nich glinianych pojemników. Temperatura z kaloryferów powoduje, że woda paruje z ich środka i nieznacznie nawilża powietrze. Ale, te babcine sposoby nie są ani ładne estetyczne, ani co ważniejsze skuteczne.
Napisał: HONDA

Akcesoria na motocykl – zimą warto szukać promocji

Zima to bardzo przygnębiający okres dla motocyklistów, którzy niestety własne maszyny są zmuszeni odstawić do garażu czekając na następny sezon, kiedy to będą mogli wystartować w trasy na własnym dwukołowym pojeździe. Nie świadczy to jednak, że w tym okresie temat motocykli nie może być poruszany, wręcz przeciwnie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.