Piłka nożna
piłka nożna
Napisał: Pete Nowakowski
Źródło: http://www.flickr.com

Dobre buty piłkarskie

Mundial 2014. Ten dzień na zawsze wpisze się w pamięć kibiców piłki nożnej. 8 lipca, reprezentacja Niemiec w 18 minut „zapakowała” Brazylijczykom 5 goli. Julio Cezar zdołał wyjąć piłkę z bramki 4 razy w ciągu 6 minut... Wreszcie po ciężkich 90 minutach skończyła się gehenna Brazylii. Czy znajdą się w finale? Różne głosy się pojawiają, jednak w piłce nożnej cuda się zdarzają... I właśnie to jest w niej najbardziej emocjonujące. Z racji tego, że na boisku nie ujrzymy nigdy tych samych, powtarzających się akcji – każdy mecz to dla nas wielka zagadka i w pewnym sensie bardzo ciekawy spektakl.
Odzież sportowa
Napisał: Adidas
Źródło: Adidas

Ubrania piłkarskie

Na świecie istnieje bardzo dużo zróżnicowanych dyscyplin sportowych i cięgle powstają nowe. Jeżeli chodzi o sporty drużynowe niewątpliwie najpopularniejszą dyscypliną w skali świata jest piłka nożna. Popularność tego sportu zazwyczaj objawia się oglądaniem rozgrywek w telewizji, niektóre osoby jednak decydują się na czynne uprawianie tego sportu. Zazwyczaj w tę grę dla relaksu grają dzieci i młodzież, szczególnie że na zajęciach wychowania fizycznego w szkole ta dyscyplina nagminnie się pojawia. Dużo dzieci marzy wówczas o pracy w charakterze zawodowego piłkarza. Jak we wszystkich innych dyscyplinach, także w piłce nożnej obowiązują specjalne elementy ubioru. Spodenki piłkarskie są inne niż te, w których gra się w koszykówkę czy inne sporty. Elementy ubioru do piłki nożnej zmieniały się przez lata.
buty sportowe
Napisał: Sneaker
Źródło: Sneaker

Lanki do piłki

Miejski tryb życia, rozwijająca się komputeryzacja, przyspieszający, niezdrowy wyścig po sukcesy w biurze czy możliwie najlepsze oceny w szkole sprawiły, że nieliczni spośród nas dba porządnie o kondycję fizyczną i zdrowie. Dotyczy to między innymi najmłodszych, którzy, tkwiąc w domu przed ekranem, buszując w Internecie, nie tylko wywołują u siebie pewne zmiany w toku myślenia i sposobie przyswajania nowej wiedzy, które są obce dla naszej natury, ale do tego objadają się słodkimi przekąskami, które tuczą i tylko utrudniają wszelki ruch, odwodzą od wychodzenia na podwórko i aktywności z przyjaciółmi, nie mówiąc o profesjonalnym uprawianiu sportu.
Piłka nożna
Napisał: fabbio
Źródło: http://www.flickr.com

Czym kierować się przy wyborze akcesoriów i odzieży sportowej?

W różnego rodzaju dyscyplinach sportowych wymagany jest najlepszy do typu gry strój i akcesoria. Zarówno spodenki piłkarskie, jak i ochraniacze piłkarskie muszą być dopasowywane osobiście dla każdego gracza. W sklepach z ubraniami sportowymi ekspedienci z chęcią doradzają kupującym, którzy chcą znaleźć dla siebie tak spodenki piłkarskie, jak i ochraniacze piłkarskie. Tanie dodatki i stroje, a zwłaszcza rzeczy dobrej jakości odnaleźć można bez problemu w wielu miastach w naszym kraju.
piłka nożna
Napisał: ;/
Źródło: http://www.flickr.com

Piłka nożna w internecie

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym świecie. Dlatego został stworzony Footballblog.pl. To świetne złączenie bloga z serwisem sportowym mówiącym o sporcie. Świeże|Ciągłe|Otwarte} opinie, refleksje po meczach, wyniki przedstawiane na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.