Fitness
Bieganie
Napisał: iStock
Źródło: iStock

Sportowy tryb życia w każdym wieku

Aktywność fizyczna jest konieczna dla ciała, to nie ulega wątpliwości. Którą formę wybrać aby była dla nas ciekawa i zajmująca? To już jest kwestia osobista. Mimo zimy nie jesteśmy w dziedzinie sportu skazani na sprzęt fitness w klubach. Ciekawą alternatywą są kijki nordic walking, zwiększające stabilność podczas chodzenia, rozbudowujące także mięśnie klatki piersiowej i odciążające w pewnym stopniu stawy. Jest to forma ruchu proponowana dla każdej osoby, także dla seniorów.
Napisał: Sobienie Królewskie Golf & Count

W zdrowym ciele zdrowy duch

Przedwiośnie skłania nas do podejmowania postanowień, że przestaniemy godzinami przesiadywać przed ekranem komputera czy telewizorem i zaczniemy uprawiać sport. Nic dziwnego, że coraz więcej spragnionych aktywności zagląda do sklepów czy działów sportowych, z których obecnie znikają już towary związane z zimowym szaleństwem, a pojawia się sprzęt, który wykorzystujemy, uprawiając sport wiosną i latem.
Jak nie dać się chorobie?
Napisał: Life Mental Health
Źródło: Flickr.com

Najlepsze diety na nadwagę

Problemy z nadmiernymi kilogramami dotykają coraz większej ilości ludzi. Zgodnie ze statystykami co piąty Polak ma problemy z otyłością, a u niemal co drugiego można mówić o nadwadze. Co gorsze problem ten coraz częściej obejmuje również dzieci.
Napisał: Sport-shop.pl

Ćwiczenia dla kondycji - piłkarzyki, hulajnogi, rowerki stacjonarne, rolki itp.

Od dłuższego czasu wiadomo, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla zdrowia. Jeśli każdego dnia spędzamy po kilka godzin w pozie siedzącej wprost zalecane jest, aby kilka minut poświęcić na niewielkie ćwiczenia. Brak aktywności fizycznej nie wpływa dobrze na nasze zdrowie, dobrze jest więc zdecydować się na jakąś dyscyplinę sportową.
Odzież sportowa
Napisał: Adidas
Źródło: Adidas

Orbitreki magnetyczne

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. W jaki sposób jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”
Odzież sportowa
Napisał: Adidas
Źródło: Adidas

Trenujemy mięśnie całego ciała

Niezaprzeczalnie posiadanie w domu dobrze wyposażonej siłowni to duży komfort. Wypadałoby jednak odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego taka siłownia powinna się składać? Fundamentem każdej siłowni, także tej domowej na pewno są atlasy do ćwiczeń. Przyrząd ten pozwala na trening siłowy niemalże wszystkich mięśni ciała. Trenować możemy zarówno nogi, plecy, jak i ramiona oraz klatkę piersiową.
siłownia
Napisał: iStock.com
Źródło: iStock.com

Może warto jednak pomyśleć nad kupnem trenażera

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”

Ćwiczenia na wysportowaną sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to od pewnego czasu niezmiernie atrakcyjny – przede wszystkim wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większa część pań, aby udoskonalić formę a także pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam realizuje założone zamiary.
Zdrowie kobiety
Napisał: jerine / http://www.flickr.com

Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. W jaki sposób jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia treningowa, czy orbitrek?”
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.