Piłka
piłkarzyki
Źródło: http://www.vivafitness.pl/

Jak właściwie wybrać akcesoria do gry w piłkę halową?

Prawda jest taka, że jeżeli wchodzi w grę piłka halowa, na początku trzeba szczegółowo pomyśleć co jest dla nas niezbędne, aby mieć możliwość bez absolutnie żadnych problemów ogrywać swoich przeciwników... Na początku weźmy pod uwagę buty. To w zupełności normalne, że buty odgrywają sporą rolę. Przecież Polska to nie Brazylia, więc granie na bosaka nie jest w porządku. Choć to być może jakieś rozwiązanie - Brazylia to potęga piłkarska
.
Napisał: Sport-shop.pl

Zdrowe i porządne buty dla piłkarzy i biegaczy

Starsi ludzie często bez przerwy narzekają na obecne czasy. Stare lata były dobre, a obecne, jakie przyniosły elektronikę, rozwój techniki oraz współczesne rozwiązania, są złe, ponieważ komputeryzacja zabiera wakaty ludziom, którzy w dawnych, dobrych czasach musieli mieć znacznie więcej na głowie, a do tego sądzą, że elektronika powodują, że ludzie robią się głupi i leniwi. W pewnych tematach trzeba im oddać honor: społeczeństwo zrobiło się dość mozolne, coraz mniej młodych osób uprawia sport dla samej frajdy. Z drugiej strony przyjrzyjmy się rozwiązaniom, jakie współczesne technologie przyniosły sportowcom i temu, o ile bardziej komfortowo, bezpieczniej i korzystniej zabierać się do tego typu sportów jak piłka nożna czy jogging.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Napisał: adidas
Źródło: adidas

Tenis ziemny okiem Polaka

Jakie zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Na pewno piłka, pomimo tego, że nasi piłkarze słabo pokazali się w czasie Euro 2012. Na drugiej pozycji lokują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego kluczowych turniejów były oglądane przez rzesze rodaków. To znana sytuacja, że sukcesy w danej dziedzinie przekazują zainteresowanie nią dużej publiczności. Podobnie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.
piłka nożna
Napisał: ;/
Źródło: http://www.flickr.com

Piłka nożna w internecie

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym świecie. Dlatego został stworzony Footballblog.pl. To świetne złączenie bloga z serwisem sportowym mówiącym o sporcie. Świeże|Ciągłe|Otwarte} opinie, refleksje po meczach, wyniki przedstawiane na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.