Wakacje
Trampolina
Napisał: Richard Leeming
Źródło: http://www.flickr.com

Wakacyjne wyjazdy każdorazowo powinny być niezapomniane

Bez względu na to, czy w czasie wakacji gdzieś jedziemy, czy mamy je spędzić w swoim domu, bez wątpienia trzeba zadbać o to, by były one jak najlepsze, żebyśmy się nie nudzili i abyśmy nie spędzili ich całych przed telewizorem, lub komputerem. Dlatego właśnie należy się udać do właściwego marketu sportowego i tam okupić się w kilka niezbędnych przedmiotów, które dopomogą nam zrobić te wyjazdy bez wątpienia niesamowitymi.
Jazda konna
Napisał: Luxt Design
Źródło: http://www.flickr.com

Wakacje w siodle

Na pewno każdy chciałby, żeby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje ciekawie. W ofertach można wyszukać wiele ofert obozów i kolonii, na przykład ostatnio cieszące się dużą popularnością wyjazdy dające szansę dziecku nauczyć się czegoś intrygującego lub doskonalić swoje zdolności, jak np. obozy konne. Ta forma rekreacji dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.
dzieci
Napisał: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

W jakie miejsce warto wybrać się na urlop?

Bardzo szybko idą do nas te momenty roku, w których to często chcemy zrealizować swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Najbliższą zbliżającą się chwilą wydaje się być kilkudniowy weekend w maju, po jakim, w stosunkowo niedługim czasie rozpoczną się również wakacje. A wakacje, chociaż nie każdego z nas dotyczą, są jak oczywiście okresem najczęstszych wyjazdów w dalekie podróże, dlatego też często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną
Napisał: Jura Park Bałtów
Źródło: http://www.juraparkbaltow.pl

Spływy kajakowe Pilicą

Wakacje, czy to wiosną, czy latem dobrze jest zaplanować z pewnym wyprzedzeniem. Dobrze nastawić się na bardziej czynne formy odpoczywania. Nie trzeba przy tym wcale wyjeżdżać z kraju, aby zafundować sobie świetne wakacje. Spływy kajakowe Pilicą mogą być perfekcyjną okazję do sprawdzenia własnych możliwości i miłego spędzenia czasu. Takie spływy kajakowe są szczególnie polecane tym osobom, które dysponują odrobiną wolnego. Jest to najciekawsza oferta dla osób młodych i aktywnych bądź dla uczniów szkół, jak także całych rodzin.
Podróże z dzieckiem
Napisał: FuturePR
Źródło: FuturePR

Gdzie na wczasy zagranicę?

Opadają piłkarskie emocje i startują wakacje. Plany zazwyczaj tworzy się na kilkanaście tygodni przed wyruszeniem w drogę, ale dla wszystkich spóźnialskich bez wątpienia zostaną znakomite propozycje w katalogach. Pozostaje pytanie: jaki kierunek obrać i jakie biuro podróży wybrać?
Piękno gór
Źródło: bestoutdoorphotos.com

Sprawdź czy masz wszystko przed górską wycieczką!

No i są. Nareszcie nadeszły. Długo wyglądane, wytęsknione i wypatrywane. Pełne ciepła, plaż, góry i radośnie wypełnionego czasu. Czas relaksu i oddechu, odejścia od codzienności i nijakości. Odwiedzamy nasz ulubiony sklep górski i już pora wyjazdu. Najukochańsza pora w rocznym cyklu – wakacje.
Agroturystyka na Kaszubach
Napisał: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Jak aktywnie spędzić urlop?

Każdego roku stajemy przed tym samym problemem. Co robić podczas wakacji? Opalanie się na plaży dla niektórych ludzi jest nieciekawe, przede wszystkim gdy nie przepadają za palącym słońcem. Spacery po górach zazwyczaj są wyczerpujące, a przecież lato powinno być okresem wypoczynku. Może w związku z tym wypróbować coś zupełnie innego? Odpowiedzią na te dylematy może być jazda konna - sport łączący w sobie aktywność na świeżym powietrzu, a jednocześnie dostarczający wiele radości i szansę kontaktu z końmi - pięknymi i dostojnymi zwierzętami.
Agroturystyka na Kaszubach
Napisał: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Wszyscy chcemy zapewnić naszym dzieciom ciekawe wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W internecie można znaleźć mnóstwo propozycji obozów i kolonii, w tym od niedawna cieszące się dużą popularnością wyjazdy dzięki, którym dziecko ma szansę się nauczyć czegoś interesującego lub szlifować swoje talenty, jak np. obozy konne. Wymieniona forma wypoczynku zapewnia dziecku ruch i zajęcie a jednocześnie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.