Siłownia
Urządzenia do siłowni
Napisał: J
Źródło: http://www.flickr.com

Czy należy inwestować w działalność z branży fitness?

Szukasz pomysłu na fajny biznes? Cóż, ciężko w sumie wbić się w jakąś niszę, bo zasadniczo mamy w Polsce od ponad dwóch dekad kapitalizm, więc wszystkie nisze zostały już pozajmowane. Nie twierdzę, że całkowicie nie mamy żadnych szans na powodzenie, ale jest trudniej. Chociaż oczywiście w szczególności w branży nowoczesnych technologii na spokojnie coś sobie powinniśmy znaleźć. Jednakże pragnę napisać w tym artykule o takich biznesach, które są tak naprawdę bardziej tradycyjne. Doskonałym pomysłem jest choćby otworzenie siłowni - jednak nie powinna to być zwykła siłownia, jakich sporo w Polsce.
rower
Źródło: Sport-shop.pl

Metody na wyposażenie siłowni

Masz trochę miejsca na zbyciu? Dbasz o swoją kondycję i często trenujesz? Nie lubisz zatłoczonych sal na siłowni? Wkurzasz się, kiedy tam, gdzie chodzisz wszystkie bieżnie są w użytku? Pragniesz oszczędzić trochę kasy? Jeżeli powiedziałeś „tak” na wszystkie te sprawy, wyjściem dla ciebie jest postawienie własnej siłowni w mieszkaniu.

Zorganizuj sobie plac zabaw w domu

Ruch jest bardzo istotny dla kondycji człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest zwłaszcza osobom, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej, a więc w biurze, przed komputerem czy podczas wykonywania zawodu kierowcy. Aktywny wypoczynek może odbywać się przez zabawę. Czas płynie wtedy szybciej, a aktywność przynosi więcej radości. Aktywność może odbywać się na świeżym powietrzu poprzez jogging, spacery z psem, wycieczki rowerowe, gry zespołowe.
Napisał: Fit4Fun

Dlaczego przydomowe siłownie są tak często spotykane.

Wysportowane ciało i nienaganna sylwetka to pragnienia wielu z nas. Tak na prawdę są tylko dwie możliwości na utrzymanie smukłej sylwetki: pierwszy z nich opiera się na codziennych ćwiczeniach fizycznych, kolejny rozbudowany jest naturalnie o wartościową dietę, jakiej będziemy musieli się trzymać przez długie tygodnie. Nie wszyscy lubią uprawianie sportu na zewnątrz. Dla nich różne hurtownie oferują sprzęt, który można postawić w domu, taki jak na przykład orbitreki, atlasy ćwiczeniowe czy rowerki.
siłownia
Napisał: iStock.com
Źródło: iStock.com

Najpopularniejsze przyrządy do ćwiczenia w domu

Jeżeli postawiłeś na dbanie o sylwetkę i zapisałeś się na siłownię, na pewno wkurza cię tam parę spraw. Bardzo często sala jest zatłoczona i uczęszczający zajmują hantle, zatem pozstaje jedynie czekać sporo na swoją kolej. Bywa tak, że na siłowni nie ma sprzętu, takiego jak np. orbiterek, przez co nie nie ma możliwości zaliczania danych ćwiczeń.
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Napisał: Highland
Źródło: Sport-Shop.pl

Sprzęt sportowy: steppery, plecaki, dart itd.

Wszystko do czego dąży się w obecnych czasach - młodość, witalność, pogoda ducha, zawiera się w jednym słowie - sport. Jest wiele dyscyplin, z pewnością nie każdy może uprawiać część, ale czas zaufać, że sport to samo zdrowie. Współcześnie goni się za hasłami takimi jak zdrowie, uroda i witalność, niekiedy chcąc osiągnąć to w sztuczny i wymuszony sposób. A rozwiązanie jest inne.
Napisał: sfllaw

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

Jazda na rowerze ma bardzo dużo pozytywnych stron. Jest to bardzo dobra możliwość dla osób będących na diecie, jak i dla tych, którzy chcą umacniać mięśnie, ulepszyć kondycję, lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower spełni zadania środka komunikacji, spokojnie zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki lub inne utrudnienia na drodze, a ponadto przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie dobre rozwiązanie w temacie związanym z dojazdem do pracy.
biegacze
Napisał: Adidas
Źródło: Adidas

Jak nie stracić formy zimą?

Zbiór rzeczy, za którymi współcześnie się goni- młodość, witalność, pogoda ducha, zawiera się w jednym słowie - sport. Wiele dyscyplin na pewno nie każdemu odpowiada, ale czas uwierzyć, że sport to samo zdrowie. Współcześnie trwa pogoń za urodą, zdrowiem, witalnością, niekiedy osiągając to w sposób sztuczny i wymuszony. A rozwiązanie jest łatwe. Od dawna wiadomo, że zdrowie i siłę wspomagają naturalne ćwiczenia. Więc dlaczego sklep sportowy to miejsce odwiedzane tylko niekiedy?

Ćwiczenia na wysportowaną sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to od pewnego czasu niezmiernie atrakcyjny – przede wszystkim wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większa część pań, aby udoskonalić formę a także pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam realizuje założone zamiary.

Jak urządzić siłownię domową?

Jeśli mamy własny dom wspaniałym pomysłem jest stworzenie w nim niewielkiej siłowni. Zazwyczaj mamy jakieś pomieszczenie, z którym nie wiemy co zrobić, w jaki sposób je urządzić. Wstawienie tam maszyn do ćwiczeń jest najlepszym co możemy zrobić. Zwłaszcza jeśli zależy nam na zbudowaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja ćwiczenia w gronie innych ludzi jest dla nas wysoce niemiła. W takiej sytuacji ćwiczenia we własnym mieszkaniu są rozwiązaniem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.