Białko
Trening na dworze
Napisał: Aberdeen Proving Ground
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie efekty przynosi zażywanie whey protein?

Białko jest jednym z priorytetowych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, ale szczególne znaczenie ma dla osób stosujących długofalowy, wzmożony trening wytrzymałościowy. Jest istotne przy pogłębianiu masy i rozwijaniu mięśni. Białka zapewniają w organizmie prawidłowy bilans azotowy pozwalając na maksymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.
aminokwasy bcaa
Napisał: fbb.pl
Źródło: fbb.pl

Zdrowa i bezpieczna kulturystyka – czyli ekstra wspomaganie odżywkami.

Jeśli lubisz sport musisz bardzo starannie dobierać produkty,,którymi się karmisz. Nabierając masy ciała potrzebujesz dostarczyć organizmowi więcej makro i mikro składników. Dlatego aby nasze zdrowie nie szwankowało należy przede wszystkim stosować konkretną dietę, która pomoże naszemu przyśpieszonemu metabolizmowi efektywnie spalić to, co mu dostarczamy.

Jak szybko schudnąć?

Wiele osób myśli o odchudzaniu, pragnie odkryć magiczny środek, który pomoże zrzucić kilogramy w klika tygodni. Odżywianie i ruch to najważniejsze zasady, suplementy mogą być jedynie uzupełnieniem.
Napisał: LibidoForte

Najbardziej popularne suplementy

Droga do wymarzonej sylwetki to w zasadzie trzy istotne składniki. Po pierwsze, odpowiednia dieta. Nie wolno pomijać istoty prawidłowego żywienia. O ile twoim dążeniem jest przyrost mięśni, musisz jeść ponad zapotrzebowanie. Osoby, które schodzą z wagi, muszą jeść poniżej bilansu dziennego. Menu trenującego ma być bogate w białko, nienasycone tłuszcze i kompleksowe węglowodany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.