Białko
Trening na dworze
Napisał: Aberdeen Proving Ground
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie efekty przynosi zażywanie whey protein?

Białko jest jednym z najważniejszych suplementów dla wszystkich sportowców, jednak największe znaczenie ma dla osób stosujących długofalowy, wytężony trening wytrzymałościowy. Jest wymagane przy nabieraniu masy oraz formowaniu mięśni. Białka gwarantują prawidłowy bilans azotowy gwarantując maksymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.
aminokwasy bcaa
Napisał: fbb.pl
Źródło: fbb.pl

Zdrowa i bezpieczna kulturystyka – czyli ekstra wspomaganie odżywkami.

Jeśli lubisz sport musisz bardzo starannie dobierać produkty,,którymi się karmisz. Nabierając masy ciała potrzebujesz dostarczyć organizmowi więcej makro i mikro składników. Dlatego aby nasze zdrowie nie szwankowało należy przede wszystkim stosować konkretną dietę, która pomoże naszemu przyśpieszonemu metabolizmowi efektywnie spalić to, co mu dostarczamy.

Jak szybko schudnąć?

Wiele osób myśli o odchudzaniu, pragnie odkryć magiczny środek, który pomoże zrzucić kilogramy w klika tygodni. Odżywianie i ruch to najważniejsze zasady, suplementy mogą być jedynie uzupełnieniem.
Napisał: LibidoForte

Najbardziej popularne suplementy

Droga do wymarzonej formy to w zasadzie 3 ważne rzeczy. Primo, odpowiednia dieta. Nie należy lekceważyć wpływu dobrego menu. O ile twoim celem jest przyrost masy mięśniowej, należy pochłaniać jedzenie ponad zapotrzebowanie. Osoby, które redukują tłuszcz, powinny jeść poniżej rachunku dobowego. Menu ćwiczącego powinno obfitować w białko, dobre tłuszcze i wolno przyswajalne węglowodany.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.