Wyjazdy
Jazda konna
Napisał: Luxt Design
Źródło: http://www.flickr.com

Wakacje w siodle

Na pewno każdy chciałby, żeby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje ciekawie. W ofertach można wyszukać wiele ofert obozów i kolonii, na przykład ostatnio cieszące się dużą popularnością wyjazdy dające szansę dziecku nauczyć się czegoś intrygującego lub doskonalić swoje zdolności, jak np. obozy konne. Ta forma rekreacji dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a jednocześnie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.
dzieci
Napisał: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

W jakie miejsce warto wybrać się na urlop?

Bardzo szybko idą do nas te momenty roku, w których to często chcemy zrealizować swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Najbliższą zbliżającą się chwilą wydaje się być kilkudniowy weekend w maju, po jakim, w stosunkowo niedługim czasie rozpoczną się również wakacje. A wakacje, chociaż nie każdego z nas dotyczą, są jak oczywiście okresem najczęstszych wyjazdów w dalekie podróże, dlatego też często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
praca w grupie
Źródło: flickr.com

Organizacja imprez firmowych krok po kroku

Każdy prezes firmy dobrze wie, że nic tak nie poprawia relacji między pracownikami jak integracyjne wyjazdy firm. Organizacja imprez integracyjnych może przybrać wiele form. Mogą to być wyjazdy wypoczynkowe, integracyjne bądź też wolontariat. W zależności od tego jaki jest cel pracodawcy, taka forma jest organizowana.
Wyprawy wędkarskie
Źródło: www.zewprzygody.pl

Odpoczynek dla wędkarzy w Szwecji

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. tyle. Nuda nie do opisania, nic się nie zmienia, no, może książkę można przeczytać.

Wyjazd integracyjny – organizacja

Młode firmy chętnie organizują grupowe wyjazdy. To skuteczny sposób|skuteczna metoda na integrację zespołu i motywację do dalszej pracy. Organizacja firmowej wyprawy nie jest wcale prosta i wymaga całkiem sporej wiedzy.
początek wspaniałej podróźy
Napisał: Donnie Nunley
Źródło: http://www.flickr.com

Dokąd można wybrać się na wyjazdy incentive?

Inspirowanie pracowników w przedsiębiorstwie i kreowanie ducha grupy to szczególnie istotne cele dla każdego działu HR. Gdy pracownicy są dobrze zharmonizowani - pracują lepiej i jednocześnie odczuwają mniejszy stres i o wiele chętniej przychodzą do pracy. Zapraszamy na incventive.
Incentive
Źródło: www.orlicatravel.pl

Incentive - tylko dla korporacji? Wyjazdy integracyjne

Incentive - to nie dla wszystkich zrozumiałe pojęcie, które charakteryzuje pewne narzędzie biznesowe polegające na organizowaniu wyjazdów dla firm, mających na celu lepsze poznanie zespołu, związanie emocjonalne z firmą. Czyli to nic innego jak znane wyjazdy integracyjne.
praga
Źródło: www.orlicatravel.pl

Wyjazd integracyjny do Pragi - gdzie wybrać najciekawszą ofertę?

Mamy przyjemność przedstawić indywidualnie skomponowaną dla Państwa propozycję wyjazdu do Złotej Pragi jako wyjazdy integracyjne. Praga to jedno z najbardziej wyjątkowych miast naszej części Europy. Architektura tego miasta to prawdziwa skarbnica wiedzy i świetny podręcznik prowadzący nas poprzez nurty w historii sztuki. Zadziwia bajkowa atmosfera barokowych kościołów i pałaców oraz secesyjnych domów mieszczańskich. Pobyt w Pradze to żywa lekcja historii i kultury.
Agroturystyka na Kaszubach
Napisał: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Obozy konne czyli wakacje w siodle

Wszyscy chcemy zapewnić naszym dzieciom ciekawe wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W internecie można znaleźć mnóstwo propozycji obozów i kolonii, w tym od niedawna cieszące się dużą popularnością wyjazdy dzięki, którym dziecko ma szansę się nauczyć czegoś interesującego lub szlifować swoje talenty, jak np. obozy konne. Wymieniona forma wypoczynku zapewnia dziecku ruch i zajęcie a jednocześnie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.