Film

Kupujemy kamerę HD dla aktywnych

Szaleństwa na desce – te zimowe i letnie – można uwiecznić na filmie. Nowatorskie możliwości są coraz większe, a za stosunkowo nieduże pieniądze możemy nabyć całkiem profesjonalny sprzęt.

Wybierając kamerę, zawsze trzeba wybrać jej cel. Jeżeli uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, trzeba szukać wśród konkretnych modeli. Wiadomo, że cena jest zazwyczaj typową barierą, ale tutaj też trzeba określić, jak fachowy sprzęt wybieramy. Kamera do tworzenia specyficznego portfolio sportowych wyczynów powinna być naturalnie sprawniejsza niż taka, która ma służyć jedynie dokumentowaniu wyjazdów z przyjaciółmi. Ważne jest to, gdzie mamy w planach zamieszczać filmiki. Do internetu bez problemu wystarczą kamery SD, jednak zwykle HD rozszerza możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
Urządzenie WD TV Live Hub
Napisał: WD
Źródło: WD

Recenzje filmowe i inne źródła

Przy teraźniejszej wielkiej liczbie różnorodnych produkcji filmowych, kanałów telewizyjnych i kin, znalezienie najbardziej odpowiedniej opcji sprawia problemy. W zależności od potrzeb i gustu sięga się do rozmaitych źródeł.
Napisał: pedrosimoes7

Porządne filmy – skąd uzyskać rzetelne informacje na ich temat?

Kinematografia to branża, która od swoich początków szacowanych na pierwsze dziesięciolecia poprzedniego wieku, rozwija się w gwałtownym tempie. Warto spojrzeć między innymi współcześnie jak duże są budżety filmów promowanych na skalę globalną – sięgają one niekiedy kilkudziesięciu milionów dolarów. Wszystko w jednym celu – zmontowania z danej produkcji niepowtarzalnego dzieła, dopracowanego do detali. Właśnie dlatego rosnącą liczbę ludzi interesują różnorakie opinie o filmach, dzięki którym mogą one poznać zdanie dużego grona odbiorców dotyczące wybranej produkcji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.