Kuchni
Napisał: Gatsby's List

Akcesoria kuchenne

Aby na co dzień gotować przepyszne potrawy, potrzeba sporych umiejętności kulinarnych. Niektórzy ludzie po prostu rodzą się z kuchennym talentem, inni sukcesy osiągają ciężką pracą. Jest jeszcze grono pechowców, którzy posiadają nawet swego rodzaju antytalent kuchenny, przyczynę przypalania i psucia nawet najłatwiejszych potraw.
ekspres ciśnieniowy
Napisał: Presso
Źródło: www.SmakProstoty.pl

Ekspres ciśnieniowy lepszy od przelewowego

Ekspres ciśnieniowy to hit na rynku sprzętu AGD. Nie ma się co dziwić. Każdy, kto poznał smak kawy z takiego ekspresu, wie, jaka jest przepaść między kawą z ekspresu przelewowego, a taką z ekspresu ciśnieniowego. Jeśli planujesz zakupić ekspres do kawy koniecznie przeczytaj ten artykuł.
Naczynia marki Silit z powłoką Silargan®
Napisał: Silit
Źródło: www.SmakProstoty.pl

Kupujemy akcesoria do naszej kuchni

Mamy już meble kuchenne oraz sprzęt agd do nowego mieszkania, a teraz pora zastanowić się nad wyborem istotnych dla każdego pasjonata smacznej kuchni elementów wyposażenia. Aby tego dokonać, warto odwiedzić sklep, który oferuje ekskluzywny sprzęt AGD, by do naszej pięknej nowej kuchni zakupić wyposażenie, które nie tylko będzie estetyczne, ale okaże się praktyczne i trwałe w użytkowaniu. Na szczęście wybór tego typu akcesoriów jest dziś ogromny.
Haiku Itamae Suminagashi marki Chroma
Napisał: www.smakprostoty.pl
Źródło: www.smakprostoty.pl

Japonia to nie tylko sushi!

Z pewnością znasz filmy japońskie, w których żółtoskórzy wojownicy walczą na katany. W kulturze tego wyspiarskiego państwa świetnie prosperuje sztuka wykuwania najlepszych ostrzy. Do chwili obecnej można zauważyć to w kulinariach - noże japońskie są znane na całym globie.
Idealny nóż kuchenny
Źródło: http://www.samcooks.com

Warto gotować!Podstawowe wyposażenie kuchni - nóż

Popularne swego czasu także w Polsce zrobiło się spędzanie czasu ze znajomymi na grupowym przygotowywaniu posiłków. To bardzo miły zwyczaj. To dobra alternatywa dla wspólnych wyjść do restauracji, a przy okazji pozwala na pochwalenie się swoimi talentami kulinarnymi. Żeby jednak samo gotowanie było przyjemnością należy posiadać w domu dobry zestaw przyborów. Najważniejszy jest dobry nóż do kuchni. Dzięki temu ułatwimy sobie przyrządzanie naszych potraw.
Nóż japoński Deba
Napisał: www.SmakProstoty.pl
Źródło: www.SmakProstoty.pl

Jaki nóż do kuchni

Atrakcyjne swego czasu w naszym kraju zrobiło się spędzanie weekendów z przyjaciółmi na grupowym gotowaniu. To bardzo miły zwyczaj. To świetna alternatywa dla wspólnych wypadów do knajpki, a ponadto umożliwia pochwalenie się swoimi talentami kulinarnymi. Aby jednak samo gotowanie było przyjemne dobrze jest posiadać w domu odpowiedni sprzęt. Najistotniejszy jest nóż. Na przykład solidne noże do steków wcale nie muszą być drogie! A każdy kucharz wie, że dobry nóż do krojenia steków jest niezastąpiony.
Jaki nóż do kuchni wybrać?
Źródło: avago.com.au

Przyjemne gotowanie z dobrym nożem

Popularne jakiś czas temu w naszym kraju zrobiło się spędzanie czasu z przyjaciółmi na wspólnym gotowaniu. To fajny zwyczaj i cudownie, że wciąż zyskuje na popularności. To doskonała alternatywa dla wspólnych wyjść do knajpki, a dodatkowo pozwala na pochwalenie się swoimi umiejętnościami. By jednak samo gotowanie było przyjemne powinniśmy posiadać w kuchni odpowiedni zestaw przyborów. Najistotniejszy jest nóż. Na przykład dobry nóż ceramiczny wcale nie musi być drogi! Więcej o wyborze noży w artykule.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.