Treningi
tabletki

Sportowcy wiedzą, po jakie suplementy sięgać

Różne odżywki, jakie nabyć można dziś na rynku, trafiają w gusta oraz wymogi klientów, czyli osób trenujących stuprocentowo poważnie. Kulturyści sięgają przeważnie po wypróbowane oraz polecane przez specjalistów rozwiązania, dzięki czemu mogą być pewni doboru znakomitych opcji. Proponowane przez dietetyków oraz trenerów suplementy diety, które w szczególnym stopniu przyczyniają się do powiększania ilości energii każdego dnia, są dzisiaj zachwycającej jakości.
buty sportowe
Napisał: Sneaker
Źródło: Sneaker

Lanki do piłki

Miejski tryb życia, rozwijająca się komputeryzacja, przyspieszający, niezdrowy wyścig po sukcesy w biurze czy możliwie najlepsze oceny w szkole sprawiły, że nieliczni spośród nas dba porządnie o kondycję fizyczną i zdrowie. Dotyczy to między innymi najmłodszych, którzy, tkwiąc w domu przed ekranem, buszując w Internecie, nie tylko wywołują u siebie pewne zmiany w toku myślenia i sposobie przyswajania nowej wiedzy, które są obce dla naszej natury, ale do tego objadają się słodkimi przekąskami, które tuczą i tylko utrudniają wszelki ruch, odwodzą od wychodzenia na podwórko i aktywności z przyjaciółmi, nie mówiąc o profesjonalnym uprawianiu sportu.
Piłka nożna, piłkarz
Napisał: beMeister
Źródło: IMPIRE

Jak nauczyć się trików futbolowych

Jeśli ktoś pragnie poznać triki piłkarskie musi regularnie ćwiczyć i cierpliwie czekać na efekty. Powinno się zacząć od wykonywania prostych układów a potem po kolei poznawać coraz trudniejsze. Pierwsze ćwiczenia polega na podrzucaniu piłki i chwytaniu jej na stopę. Powinno się to powtarzać kilkakrotnie. Każde ćwiczenie powinno wykonywać się na dwa sposoby. Jeden to łapanie piłki z powietrza, a drugi to łapanie piłki odbitej od ziemi. Bardzo ważne, żeby treningi powtarzać regularnie, bo to jest gwarancją sukcesu.
sport
Napisał: Materiały prasowe
Źródło: Sport-shop.pl

Na co zwrócić uwagę Plan treningowy - istotne aspekty

Osoba, która kiedykolwiek trenowała kulturystykę zdaje sobie sprawę, że dobry plan treningowy to podstawa. Zidentyfikowanie celów treningu, zarówno krótkoterminowych, jak również długoterminowych oraz dobór odpowiednich ćwiczeń, ich konfiguracji i intensywności daje możliwość zoptymalizowania efektów treningu ,a także umożliwia dokonanie oceny postępów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.