Treningi
tabletki

Sportowcy wiedzą, po jakie suplementy sięgać

Rozmaite odżywki, jakie dostępne są dziś na rynku, trafiają w gusta oraz wymagania klientów, czyli osób trenujących stuprocentowo poważnie. Kulturyści sięgają przeważnie po wypróbowane oraz rekomendowane przez ekspertów rozwiązania, dzięki czemu mogą mieć pewność doboru doskonałych opcji. Oferowane przez dietetyków i trenerów suplementy diety, które w znacznym stopniu przyczyniają się do powiększania ilości energii każdego dnia, są dzisiaj zachwycającej jakości.
buty sportowe
Napisał: Sneaker
Źródło: Sneaker

Lanki do piłki

Miejski tryb życia, rozwijająca się komputeryzacja, przyspieszający, niezdrowy wyścig po sukcesy w biurze czy możliwie najlepsze oceny w szkole sprawiły, że nieliczni spośród nas dba porządnie o kondycję fizyczną i zdrowie. Dotyczy to między innymi najmłodszych, którzy, tkwiąc w domu przed ekranem, buszując w Internecie, nie tylko wywołują u siebie pewne zmiany w toku myślenia i sposobie przyswajania nowej wiedzy, które są obce dla naszej natury, ale do tego objadają się słodkimi przekąskami, które tuczą i tylko utrudniają wszelki ruch, odwodzą od wychodzenia na podwórko i aktywności z przyjaciółmi, nie mówiąc o profesjonalnym uprawianiu sportu.
Piłka nożna, piłkarz
Napisał: beMeister
Źródło: IMPIRE

Jak nauczyć się trików futbolowych

Jeśli ktoś pragnie poznać triki piłkarskie musi regularnie ćwiczyć i cierpliwie czekać na efekty. Powinno się zacząć od wykonywania prostych układów a potem po kolei poznawać coraz trudniejsze. Pierwsze ćwiczenia polega na podrzucaniu piłki i chwytaniu jej na stopę. Powinno się to powtarzać kilkakrotnie. Każde ćwiczenie powinno wykonywać się na dwa sposoby. Jeden to łapanie piłki z powietrza, a drugi to łapanie piłki odbitej od ziemi. Bardzo ważne, żeby treningi powtarzać regularnie, bo to jest gwarancją sukcesu.
sport
Napisał: Materiały prasowe
Źródło: Sport-shop.pl

Na co zwrócić uwagę Plan treningowy - istotne aspekty

Osoba, która kiedykolwiek trenowała kulturystykę zdaje sobie sprawę, że dobry plan treningowy to podstawa. Zidentyfikowanie celów treningu, zarówno krótkoterminowych, jak również długoterminowych oraz dobór odpowiednich ćwiczeń, ich konfiguracji i intensywności daje możliwość zoptymalizowania efektów treningu ,a także umożliwia dokonanie oceny postępów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.