Woda
śmieciarka

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków tworzy się z myślą o zneutralizowaniu ścieków. Są idealnym rozwiązaniem dla domu jednorodzinnego lub skupiska kilku niewielkich gospodarstw. Jeśli zastanawiamy się nad taką inwestycją, pierwszym krokiem który podejmiemy powinno być złożenie w Starostwie Powiatowym odpowiedniego pisma
Morze, Mielno
Napisał: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest kombinacją snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wspomnianych dyscyplin winien więc podjąć próbę swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a z pewnością nie będzie rozczarowany.
Karmnik dla ptaków z siatki Casanet firmy Betafence
Napisał: Betafence
Źródło: Betafence

Majsterkujesz? Wspomóż ptaki!

Człowiek podczas dynamicznego rozwoju technicznego druzgocąco wpłynął na przyrodę. Toksyczne wyziewy z setek fabryk zepsuły wodę i powietrze. Wielkie wycinanie lasów zdewastowało dużo wyjątkowych ekosystemów i uczyniło, że do atmosfery wpływa mniej niezbędnego tlenu, tworzonego właśnie dzięki bujnej roślinności. Dużo przedstawicieli fauny zostało zniszczonych przez szkodliwą działalność ludzi.
Akwarium
Napisał: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Czego potrzeba do założenia oczka wodnego?

Projektowanie ogrodu to masa pracy, a jeżeli w najważniejszym punkcie umieścimy oczko wodne, musimy o nie dbać. To naprawdę dekoracja, zwłaszcza jeśli zadbamy o najładniejsze rośliny. O czym trzeba pamiętać, mając swój prywatny staw tuż pod domem?
sałatka grecka
Napisał: www.SmakProstoty.pl
Źródło: www.SmakProstoty.pl

Sałatka z makaronem

W okresie wakacji w naszej diecie rządzą dania lekkie oraz niskokaloryczne. Jemy mniej niekorzystnych dla zdrowia tłuszczowych potraw, wymieniając je na przydatne dla organizmu warzywa, owoce bądź lekkie pieczywo.
Wyprawy wędkarskie
Źródło: www.zewprzygody.pl

Odpoczynek dla wędkarzy w Szwecji

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z nudną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widuje się starszego pana siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem rzeki, trzymającego w dłoni wędkę i.. tyle. Nuda nie do opisania, nic się nie zmienia, no, może książkę można przeczytać.
Spływy kajakowe Kaylon.pl
Napisał: Kaylon
Źródło: Kaylon.pl

Spływy kajakowe - sport dla odważnych

Jeśli na myśl o spędzeniu urlopu na leżeniu na plaży zasypiasz z nudów pomyśl nad wykorzystaniem swojego wolnego czasu na sportowy relaks. Warto pomyśleć o wędrówce po górach, dla przykładu przez kilka tygodni, między schroniskami, wchodząc na kolejne szczyty. Można przejechać cały kraj rowerem, albo na stopa. Możesz też pomyśleć o innym wyzwaniu dla aktywnych, jakim są spływy kajakowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.